KONKURSY

Home PROJEKTY KONKURSY KLUB  RODŁO
Home

 

Home

 

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2014/2015

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Żaczek

Cieślikowski Adam - wynik bardzo dobry

Szeląg Mikołaj - wynik bardzo dobry

Mydlak Dominika - wyróżniony

Mydlak Aleksandra - wyróżniony

Banaszkiewicz Aleksandra - wyróżniony

Nierodziński Mikołaj - wyróżniony

Maluch - kl 3

Makarski Mateusz - wynik bardzo dobry

Martusewicz Mateusz - wyróżniony

Dumkiewicz Maria - wyróżniony

Miotk Marika - wyróżniony

Maluch - kl 4

Jakończuk Gabriela - wyróżniony

Dobrowolski Michał - wyróżniony

Piekarczyk Agata - wyróżniony

Szpakowska Gabriela - wyróżniony

Beniamin kl 5

Szymocha Olaf - wyróżniony

Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Dawid Koprucki - I miejsce

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Henry Samuel - Laureat Konkursu Języka Polskiego

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Żaczek - klasa 1 i 2 szkoły podstawowej

MAKARSKI MATEUSZ 96,25 - wynik bardzo dobry - 4 m. w olsztyńskim

DĄBKOWSKI MICHAŁ 80,00 - wyróżnienie - 27 m. w olsztyńskim

DUMKIEWICZ MARIA 77,50 - wyróżnienie

MARTUSEWICZ MATEUSZ 76,25 - wyróżnienie

GORNIAK JOANNA 73,50 - wyróżnienie

BARCZEWSKA ANIELA 70,00 - wyróżnienie

Maluch - klasa 3 szkoły podstawowej

BIERNACKI ALEKS 98,00 - wynik bardzo dobry - 8 m. w olsztyńskim

GOŚCIEWSKI MIKOŁAJ 91,25 - wynik bardzo dobry - 16 m. w olsztyńskim

JAKOŃCZUK GABRIELA 79,50 -  wyróżnienie

PLIS MIKOŁAJ 78,00 -  wyróżnienie

SROKOSZ DOMINIKA 76,25 -  wyróżnienie

SADURSKA LENA 74,75 -  wyróżnienie

Maluch - klasa 4 szkoły podstawowej

SZYMOCHA OLAF 86,25 - wyróżnienie

KOŁODZIEJSKA MAGDALENA 82,00 - wyróżnienie

Beniamin - klasa 5 szkoły podstawowej

KASIŃSKI MATEUSZ 102,25 - wyróżnienie - 40 m. w olsztyńskim

Beniamin - klasa 6 szkoły podstawowej

HENRY SAMUEL 117,50 - wyróżnienie - 32 m. w olsztyńskim

HINZ ALEKSANDRA 116,25 - wyróżnienie - 35 m. w olsztyńskim

DZIOBA KINGA 108,50 - wyróżnienie

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Kategoria Żaczek - kl. I i II
- Szpakowska Gabriela - 93,75 pkt - wynik bardzo dobry
- Jakończuk Gabriela - 82,50 pkt - wynik bardzo dobry
- Biernacki Aleks - 78,75 - wyróżnienie
- Makarski Mateusz - 76,25 - wyróżnienie
- Jadczyk Dominik - 75,00 - wyróżnienie
- Grudzińska Magdalena - 72,25 - wyróżnienie
- Domańska Aleksandra - 71,25 - wyróżnienie
- Gościewski Mikołaj - 70,00 - wyróżnienie
- Łasiński Szymon - 70,00 - wyróżnienie
- Sadurska Lena - 70,00 - wyróżnienie
Kategoria Maluch - kl. III
- Szymocha Olaf - 87,5 - wyróżnienie
- Kwiatkowska Kaja - 79,75 - wyróżnienie
- Jagiełło Adrianna - 77,5 - wyróżnienie
- Kitkowska Kaja - 79,75 - wyróżnienie
- Neugebauer Julianna - 78,75 - wyróżnienie
Kategoria Maluch - kl. IV
- Kasiński Mateusz - 101,25 - wyróżnienie
Kategoria Beniamin - kl. V
- Hinz Aleksandra - 79,75 - wyróżnienie
- Henry Samuel - 77,50 - wyróżnienie
- Wójcik Kornelia - 77,50 - wyróżnienie

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Ida Ertmanska Laureatka Konkursu Jezyka Angielskiego i Przyrody

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Maluch kl. III :  - Henry  Samuel-93,75 -  wyróżnienie

- Hinz Aleksandra - 91,25 - wyróżnienie

- Stojek Wiktor - 89,5 - wyróżnienie

     Kangurek :

-Stomma Szymon - 58 - wynik bardzo dobry

- Zawadzki Michał - 55 - wynik bardzo dobry                                

- Politowska Ewa - 54 - wynik bardzo dobry                                  

- Frąckiewicz Julia - 54 - wynik bardzo dobry                                

- Koprucki Dawid - 54 - wynik bardzo dobry                                 

- Podolak Irwin - 52 - wynik bardzo dobry

 

 ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Mistrzostwa I Rejonu w Piłce Siatkowej „3” Dziewcząt – XII 2010 - Aleksandra Zacharz kl. V b, Paulina Wiśniewska kl. V b, Monika Skarbek kl. V a, Ida Ermańska kl. V a , Dominika Rząp kl. V b, Łucja Grzesiak kl. V b, Joanna Borowska - kl. V b, Dominika Gorczyńska - kl. V a – III   miejsce

Mistrzostwa I Rejonu w Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt - XII 2010 – Katarzyna Deptuła – kl.VIa, Anna Czaplińska – kl. VIa, Weronika Skiba – kl.VId, Aleksandra Antos – kl.VIb, Klaudia Kuczyńska – kl.VIb,Iza Kowalska – kl.VIc, Milena Buchaj – kl.VIa, Paulina Wiatrowska – kl. VIc, Paulina Wiśniewska – kl.Vb, Aleksandra Zacharz – kl. Va, Roksana Samul – kl.VIa -   IV miejsce

Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej „3” Dziewcząt – X-XII 2010 – Aleksandra Zacharz kl. V b, Paulina Wiśniewska kl. V b, Monika Skarbek kl. V a, Ida Ermańska kl. V a , Dominika Rząp kl. V b, Łucja Grzesiak kl. V b, Joanna Borowska - kl. V b, Dominika Gorczyńska - kl. V a – II miejsce

 

Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt – X-XI 2010 – Katarzyna Deptuła – kl.VIa, Anna Czaplińska – kl. VIa, Weronika Skiba – kl.VId, Aleksandra Antos – kl.VIb, Klaudia Kuczyńska – kl.VIb,Iza Kowalska – kl.VIc, Milena Buchaj – kl.VIa, Paulina Wiatrowska – kl. VIc, Paulina Wiśniewska – kl.Vb, Aleksandra Zacharz – kl. Va, Roksana Samul – kl.VIa – II miejsce

bullet

Uczeń klasy VI c Maciej Kasprzyk uzyskał tytuł LAUREATA w Przedmiotowym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego

bullet

Uczennica klasy V a Ida Ertmańska uzyskała tytuł LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Szkoły Podstawowej.

bullet

Ida i Konrad Ertmańscy zajęli I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Maths in English"

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Beniamin kl. VI - Kasprzyk Maciej - 112,5 - wyróżnienie
Beniamin kl. V - Ertmańska Ida - 86 - wyróżnnienie
Maluch kl. IV - Warych Weronika - 103,75 - wyróżnienie
Maluch kl. III - Henry  Samuel - 93,75 - wyróżnienie
                         - Hinz Aleksandra - 91,25 - wyróżnienie
                         - Stojek Wiktor - 89,5 - wyróżnienie
Kangurek - Stomma Szymon - 58 - wynik bardzo dobry
                  - Zawadzki Michał - 55 - wynik bardzo dobry
                  - Politowska Ewa - 54 - wynik bardzo dobry
                  - Frackiewicz Julia - 54 - wynik bardzo dobry
                  - Koprucki Dawid - 54 - wynik bardzo dobry
                  - Podolak Irwin - 52 - wynik bardzo dobry

 

Klaudia Kuczyńska -   Konkurs Losy Bliskich, Losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989, która znalazła się wśród finalistów zajmując IX miejsce ze swoją pracą pod tytułem „Miłość, tęsknota i strach”, w której opisała losy więźnia Oświęcimia w powiązaniu z wojenną i współczesną historią swojej rodziny. Praca sprawiła, że Klaudia jako jedyna przedstawicielka warmińsko – mazurskich szkół podstawowych reprezentowała nasze województwo.

Andrzej Śleszyński zdobył wyróżnienie w Konkursie Literackim „O Różę Małego Księcia” w kategorii proza, Kornelia Wójcik zdobyła wyróżnienie w kategorii poezja.

 

 

 
     

 

1977/78 OLIMPIADA MATEMATYCZNA I FIZYCZNA - I MIEJSCE

 

1977/78 OLIMPIADA MATEMATYCZNA - II MIEJSCE

 

1977/78 OLIMPIADA MATEMATYCZNA - IV MIEJSCE

 

1977/78 OLIMPIADA FIZYCZNA - I MIEJSCE

 

1986/87 WOJEWÓDZKA OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO - K.APANASEWICZ - LAUREAT, ROZUMOWICZ- FINALISTA

 

1993/94 KONKURS TECHNICZNY - TECHNIKA WOKÓŁ NAS - SZCZEBEL MIEJSKI I WOJEWÓDZKI - M.SZCZERBICZ- II-MIEJSKIE, VIII-WOJEWÓDZKIE

 

1993/94 XXV KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - P.SIWCZAK- FINALISTA

 

1994/95 WOJEWÓDZKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Ł.RYBUS - FINALISTA

 

1995/96 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR`96 - UCZNIOWIE KLAS VIII - 6 OSÓB ZWOLNIONYCH Z EGZAMINU Z MATEMATYKI

 

1996/97 WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - M.DRAMOWICZ - I MIEJSCE

 

1996/97 WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - M.ROBACZEWSKI - LAUREAT

 

1996/97 WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNIKI - J.JANKOWSKI - LAUREAT

 

1996/97 WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O MUZYCE - M.DRAMOWICZ - II MIEJSCE

 

1997/98 WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - M.MISIEWICZ - LAUREATKA, A.PENKOWSKA - FINALISTKA

 

1997/98 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR`98 - K.MASZTALERZ - XII MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

 

1998/99 WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - M.KOŻMIŃSKA - LAUREATKA

 

1998/99  WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - J.REICHEL -I MIEJSCE

 

1998/99 WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNIKI - A.STĘPNIAK - LAUREAT

 

1998/99 WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY - P.TOMASZUK - LAUREATKA, A.PENKOWSKA - FINALISTKA

 

1998/99 WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O MUZYCE - M.KUŻMIŃSKA - I MIEJSCE

 

1998/99 FINAŁ XIII MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW FRANCJI W GRACH LOGICZNYCH I MATEMATYCZNYCH - K.MASZTALERZ - XXXI MIEJSCE

 

1998/99 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR`99 - K.MASZTALERZ - IV MIEJSCE - WYCIECZKA DO DANII

 

1999/00 WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - A.WIELGAT - II MIEJSCE, A.SŁOWIKOWSKA - FINALISTKA

 

2000/01 - OGÓLNOPOLSKI ALFIK HUMANISTYCZNY - P.EWERTOWSKA - XXIII MIEJSCE - WYCIECZKA

 

2000/01 OGÓLNOPOLSKI ALFIK MATEMATYCZNY - J.FRENSZKOWSKA - XX MIEJSCE - WYJAZD NA OBÓZ

 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003


 

bullet

SZACHOWA LIGA SZKOLNA - SZCZEBEL WOJEWÓDZKI - WYRÓŻNIENIE: BARTOSZ SPIKERT KL.IID, DANIEL WIECHECKI KL.IA

bullet

 

bullet

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY "PATRONOWIE NASZYCH ULIC" - JOANNA STARUCH KL.VD - II MIEJSCE, OLA STROT KL.VD - III MIEJSCE, PATRYCJA JACKOWSKA KL.VD - WYRÓŻNIENIE

bullet

 
bullet

KONKURS "LIST DO OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II" Z OKAZJI 25 - LECIA PONTYFIKATU - ETAP REGIONALNY - MICHAŁ MIECZNIKOWSKI KL.IVC - II MIEJSCE

bullet

 

bullet

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI: "WARMIŃSKO - MAZURSKIE ZAWODY MATEMATYCZNE" - JOANNA STARUCH KL.VD - LAUREATKA

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"- ADAM PRELEWSKI - WYNIK - BARDZO DOBRY,MICHAŁ KWIETKO-BĘBNOWSKI - WYNIK - BARDZO DOBRY, IGOR LEWANDOWSKI - LAUREAT, JĘDRZEJ GĘSICKI - WYNIK - BARDZO DOBRY 

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

 

bullet

KONKURS NA ZNAK PLASTYCZNY WSPÓLNY DLA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ - URZĄD MIASTA - UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI: T.KAŁĄDEK KL.IVC, B.GÓŹDŹ KL.VC, K.WISIŃSKI KL.VC, K.BEZDZIECKA KL.VD, J.CZERWIŃSKA KL.VC, M.KONIECZNA KL.VD, K.NOWICKA KL.VD, M.MAJEWSKA KL.IVD

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS SZÓSTYCH - MICHAŁ KWIETKO-BĘBNOWSKI - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS PIĄTYCH - JĘDREK GĘSICKI - IV MIEJSCE, MARCEL HOFMAN - VI MIEJSCE  /JAKO SZKOŁA - VI MIEJSCE/

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O REGIONIE - II MIEJSCE: A.FIGURSKI, M.SZALEJ

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY W SP 22  - ADAM FIGURSKI KL.IIIA - III MIEJSCE  /SP NR 15 - II MIEJSCE/

bullet

 

bullet

OLSZTYŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY KLAS CZWARTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ - JAKUB DUNIN-BORKOWSKI, PAWEŁ EJDYS - / SP 15 - V MIEJSCE/

bullet

 

bullet

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY - MATEMATYKA SZKOŁA PODSTAWOWA - MICHAŁ KWIETKO-BĘBNOWSKI KL.VID - LAUREAT

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

bullet

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA W WARCABY KLAS I - III: P.ZYMLER /KLASY III/ - III MIEJSCE, JAKIMICKA /KLASY II/ - IV MIEJSCE, B.RZEPNICKI /KLASY I/ - IV MIEJSCE

bullet

 

bullet

REJONOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH /Z OKAZJI 60 LECIA SP 1/ - MONIKA KONSTANTYNOWICZ - II MIEJSCE

bullet

 
bullet

BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO OLSZTYNA - MARCIN SACZUK - I MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY KL O - I MIEJSCE DRUŻYNY W SKŁADZIE: PIOTR KRZYWICKI, BARTOSZ TOKARCZYK, SZYMON SZCZECH

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KL III W BARCZEWIE - DANIEL WIECHECKI KL.IIIB - II MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"- PAULINA KALINOWSKA - WYNIK - BARDZO DOBRY, PIOTR JASNORZEWSKI - WYNIK - BARDZO DOBRY

bullet

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

 

bullet

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - OXFORD EDUCATIONAL - WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA SZYKUŁA - KL.IV, MAGDALENA NIEDŹWIECKA - KL.VI

bullet

 

bullet

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS V i VI W SP 10 - WYRÓŻNIENIE: MAGDALENA NIEDŹWIECKA KL.VID, MATEUSZ WASZCZAK KL.VA

bullet

 

bullet

WOJEWÓDZKI KONKURS "MOJA SZKOŁA ZMIENIA KLIMAT" - OLSZTYŃSKIE PLANETARIUM I OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE, W-MODN, BRITISH COUNCIL - KATARZYNA TOKARSKA KL.IIB - III MIEJSCE

bullet

 
bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS I i II - KLASY II - MARCIN SKORUPSKI - I MIEJSCE /SP 15 - III MIEJSCE/

bullet

 

bullet

WOJEWÓDZKI KONKURS "CZY ZNASZ JĘZYK OJCZYSTY" - I MIEJSCE - MAGDALETA ŻEBROWSKA KL.VID - LAUREAT

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"- BENIAMIN - WYRÓŻNIENIA: P.KALINOWSKA, P.MALINOWSKI, M.PALUCH, MALUCH - WYNIK BARDZO DOBRY: MAŁGORZATA SŁOWIŃSKA, WYRÓŻNIENIA: A.KOLCON, D.SIEMIANOWSKA, D.WIECHECKI

bullet

 

bullet

KONKURS OXFORD "TEST MATEMATYKA PLUS"- IV EDYCJA - M.BUCAŁA 92/100, M.KWIETKO-BĘBNOWSKI 92/100, P.DUDKO 84/100, K.KIRKLEWSKI 100/100, M.SŁOWIŃSKA 88/100, A.KOŁCON 84/100, D.SIEMIANOWSKA 84/100, D.WIECHECKI 84/100, P.ŚPIEWAK 92/100, P.MALINOWSKI 88/100, P.KALINOWSKA 88/100, M.ŻEBROWSKA 88/100

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS PIĄTYCH - JAKUB STRUŻYŃSKI - I MIEJSCE, PAWEŁ MALINOWSKI - V MIEJSCE /SP 15 - I MIEJSCE/

bullet

 

bullet

KONKURS MATEMATYCZNY "PROCENTIADA" - P.KALINOWSKA, J.STRUŻYŃSKI - WYRÓŻNIENIE

bullet

 

bullet

OLSZTYŃSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - C.KUPREWICZ - WYRÓŻNIENIE, P.KALINOWSKA - V MIEJSCE, E.LESZCZUK - IV MIEJSCE

bullet

 

bullet

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKO-PLANETA - WYRÓŻNIENIA: P.KALINOWSKA,J.STRUŻYŃSKI, M.SALEJ

bullet

 

bullet

KONKURS OXFORD "TEST MATEMATYKA PLUS"- V EDYCJA - K.KIRKLEWSKI 92/100, P.KALINOWSKA 80/100

bullet

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

 

bullet

"KOSMOS A ŻYCIE" - WOJEWÓDZKI KONKURS - PLANETARIUM - B.TOKARCZYK - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

"O LAUR ZŁOTEGO ŚWIERSZCZA" - II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI - KLUB OSIEDLOWY AKANT - A.WACHOWSKA KL.IID - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KLAS I - III Z CYKLU "BARWY JESIENI" - P.JUREWICZ KL.IB - I MIEJSCE, I.WRÓBLEWSKA KL.IIIC - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

KONKURS MIĘDZYSZKOLY "CZEKAJĄC NA ŚWIETEGO MIKOŁAJA"- P.GOTOWIEC-I MIEJSCE, K.JANYSZ-GRAND PRIX, W.CIECIARA - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "O LAUR ZŁOTEGO ŚWIERSZCZA" - J.KWIATKOWSKI - III MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PCK "KREW CENNYM DAREM JEST" - A.ŚMIAROWSKA - I MIEJSCE

bullet

 

bullet

KONKURS "ALFIK MATEMATYCZNY"- MARCIN SKORUPSKI KL.IIIC - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WARMIA I MAZURY W BASNIACH I LEGENDACH" - A.RYMASZEWSKA KL.IIIB - I MIEJSCE, W.GĘCA KL.IIIB - II MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY W.KETRZYŃSKIM - SP15 - I MIEJSCE

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "URODZINY KUBUSIA PUCHATKA" - SP15 - II MIEJSCE / A.WYSOCKA, P.WIADROWSKA, M.KASPRZYK /

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY" - WYNIK BARDZO DOBRY - D.STALEWSKI, J.STRUŻYŃSKI, M.KASPRZYK, B.MARCHCIŃSKI, K.EJDYS, J.ORZOŁ, M.SZYMAŃSKI;  WYRÓŻNIENIE: A.POKOJSKA, P.KALINOWSKA, M.KRZYKWA, M.PALUCH, M.KWIETKO-BĘBNOWSKI, M.BUCAŁA

bullet

 

bullet

"KONKURS OXFORD "TEST MATEMATYKA PLUS

bullet

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

 

bullet

Gaz ziemny na wesoło    PGNiG S.A. Oddział Handlowy w Warszawie, Gazownia Gdańska, Gazownia Olsztyńska, Gazownia Bydgoska - ogólnopolski

Sylwia Klimas (IV a),  Anna Zięba (IV a ) , Bartek Kamiński (IV b) ,Adam Wawrzyńczak (IV b)

bullet

 

bullet

"KONKURS OXFORD "TEST MATEMATYKA PLUS Laureat I stopnia: - Kasprzyk Maciej III c  Laureaci II stopnia:  - Szymański Marcin   III c  - Orzoł Jan III a  Laureaci III stopnia:  - Wiechecki Daniel   VI b  Laureaci IV stopnia:  -Klimas Sylwia IV a  - Słowińska Małgosia VI c  Laureaci V stopnia:  - Dreger Michał III d  - Stalewski Darek IV a  - Petlicki Piotr     VI d  - Wieczorek Aleksandra VI b

 

bullet

 

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY" - WYNIK BARDZO DOBRY -Kasprzyk Maciej III c  - Stalewski Darek  , WYRÓŻNIENIE: - Domurad Paweł, - Bucała Monika V d

 

bullet

 

bullet

KONKURS MATEMATYCZNY "PROCENTIADA" - Słowińska Małgosia VI c III miejsce, Kwietko- Bębnowski Mikołaj   V d - wyróżnienie              

 

bullet

 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS I i II - Staruch Jagoda kl. I - II miejsce, - Drabowicz Agata kl. II - IV miejsce

   
bullet

 

bullet

Ogólnopolski Konkurs „EKO- PLANETA” - wyróżnienia : Tanajewska Marta, Kapela Karolina, Jarocka Izabela    

bullet

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 
bullet

"KONKURS OXFORD "TEST MATEMATYKA PLUS - ▪ Laureat I stopnia z wyróżnieniem: - Kasprzyk Maciej IV c ▪ Laureat I stopnia: - Szklennik Aleksander ▪ Laureaci II stopnia - Mikołaj Kwietno – Bębnowski VI d - Rynkiewicz Kornelia   IV b - Domarad Paweł    IV b - Ertmańska Ida III a ▪ Laureaci III stopnia - Tokarczyk Bartosz   IVd - Szymański Marcin IVc - Ertmański Konrad IIIa - Kozłowski Piotr    IIIb

bullet

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY" - Kangurek - Nagórska Katarzyna  - wynik bardzo dobry, Staruch Jagoda  - wynik bardzo dobry, Maluch  kl. 3 - Ertmańska Ida - wyróżnienie, Machura Piotr  - wyróżnienie, Kwiatkowski Jakub - wyróżnienie, Kozłowski Piotr - wyróżnienie, Maluch  kl. 4 - Kasprzyk Maciej  - wyróżnienie, Szymański Marcin  - wyróżnienie, Orzoł Jan - wyróżnienie, Beniamin kl. 6 - Kwietko - Bębnowski Mikołaj - wyróżnienie

bullet

ALFIK MATEMATYCZNY 2008 - Christiamus Ewa III D - 9 miejsce w województwie, Golmontowicz Denis  III b - 13 miejce, Kasprzyk Maciej  IV c - 3 miejsce, Szymański Marcin  IV c - 11 miejsce 

bullet

 

Uczennica kl.III a Ida Ertmańska zajęła I miejsce w Rejonowym Konkursie Matematycznym klas trzecich

bullet

     Ogólnopolski Konkurs „EKO- PLANETA” - Adrianna Maciejewska – 3 miejsce w województwie; wyróżnienia: Szymańska Dominika , Kamiński Szymon

bullet

bullet

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

bullet

MULTITEST 2009

Język angielski - kl. 4 - Ida Ertmańska - 180 pkt. -  11 miejsce -  Dyplom wyróżnienia

bullet

 

Język angielski - kl. 5 - Krystian Ejdys - 186 pkt. -  9 miejsce -  Dyplom laureata

bullet

 

Język angielski - kl. 6 - Aleksandra Kalinowska - 198 pkt. -  4 miejsce -  Dyplom laureata, Nagroda książkowa

bullet

 

Sylwia Klimas - 178 pkt. -  14 miejsce -  Dyplom wyróżnienia

bullet

    MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

bullet

KANGUREK - wynik bardzo dobry - Stojek Wiktor, Wielesik Zofia, Dzioba Kinga

bullet

MALUCH - KLASA 3 - wyróżnienie - Plis Julia, Warych Weronika, Szymańska Maria, Staruch Jagoda, Nagórska Katarzyna

bullet

MALUCH - KLASA 4 -  wyróżnienie - Dramowicz Agata,Kwiatkowski Jakub, Ertmańska Ida, Golmontowicz Denis

bullet

BENIAMIN - KLASA 5 - wynik bardzo dobry - Kasprzyk Maciej - 3 miejsce w woj. warmińsko-mazurskim

bullet

BENIAMIN - KLASA 6 -  wyróżnienie - Bezdziecki Bartosz,Stalewski Darek,Kamiński Bartlomiej

bullet

 
bullet

Sylwia Klimas otrzymała tytuł Laureata Konkursu Przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie

bullet

bullet

 

bullet

ALFIK MATEMATYCZNY - kl. III – Szymańska Maria kl. 3 c-8 miejsce w województwie,- Jagoda Staruch kl. 3 c-10 miejsce w województwie , - Natalia Kamieniecka 3 c-12 miejsce w województwie,kl. IV – Ertmańska Ida   kl. 4 a- 10 miejsce w województwie, kl. V   - Domurad Paweł kl. V b- 35 miejsce w województwie

bullet

Dariusz Stalewski - FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO –MATEMATYKA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

bullet

Mistrzostwa I Rejonu w piłce siatkowej „3” dziewcząt - XII 2009 - Katarzyna Deptuła kl. V a, Anna Czaplińska kl. V a, Milena Buhaj kl. V a, Roksana Samul kl. V a, Izabella Kowalska kl. V a, Aleksandra Antos kl. V b, Marta Szumilas kl. V b, Klaudia Kuczyńska kl. V b, Weronika Skiba kl. V d, - III miejsce

bullet

Mistrzostwa I Rejonu w piłce siatkowej „4” dziewcząt - XII 2009 - Wiktoria Gęca kl. VI b, Martyna Grzegorczyk kl. VI b, Aleksandra Rymaszewska kl. VI b, Aleksandra Stomska kl. VI b, Kinga Tobolska kl. VI b, Beata Świdwa   kl. VI b, Natalia Merchel kl. VI b, Karolina Mieczławska kl. VI b, Marta Szklachtowicz kl. VI a, Dominika Pisarska kl. VI a - II miejsce oraz III miejsce

bullet

Międzynarodowy Konkurs Test Matematyczny Oxford - 6 XI 2009

Jakub Kwiatkowski kl. IV c - Laureat III stopnia, Joanna Borowska kl. IV b - Laureat IV stopnia, Agata Dramowicz kl. IV c - Laureat IV stopnia, Konrad Ertmański kl. IV a - Laureat V stopnia, Krystian Ejdys kl. V d - Laureat I stopnia, Karolina Krajewska kl. V b - Laureat III stopnia, Piotr Salej kl. V d - Laureat IV stopnia, Sylwia Klimas kl. VI a - Laureat I stopnia, Dariusz Stalewski kl. VI a - Laureat V stopnia

bullet

Wojewódzki Konkurs plastyczno - literacki pt. "Pan Kopernik mieszkał w Olsztynie" –XII 2009 - Laureatką tego konkursu w kategorii klas I - III
została Aleksandra Uszpolewicz - uczennica klasy Ic SP 15 w Olsztynie.
Nagrody laureatom wręczał Prezydent Miasta Olsztyn Piotr Grzymowicz.  

Ola namalowała farbami plakatowymi pracę przedstawiającą Mikołaja Kopernika spacerującego po olsztyńskim zamku oraz ułożyła samodzielnie wiersz o słynnym astronomie, który bardzo spodobał się jury.

Organizatorami tego konkursu byli: Urząd Miasta Olsztyn, Olsztyński Teatr Lalek oraz Pracownia wydawnicza "Elset".

bullet

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar”- XII 2009 - Jury w składzie: Barbara Rytwińska (Warmińsko- Mazurski Oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr), piosenkarka Barbara Raduszkiewicz i Aleksandra Zinkiewicz z Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie oceniło występy i zdecydowało, kto wystąpi przed olsztyńską publicznością 18 grudnia podczas I Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica - Julia Pliś i m.in. właśnie Julia była gościem Jarmarku, gdzie wystąpiła   z kolędą   „Pastuszek bosy”. Julka zachwyciła swym wykonaniem jury perfekcyjną grą na skrzypcach i nie tylko...

bullet

Wojewódzkie turnieje w mini piłce siatkowej o Puchar Kinder + Sport 2010   IV– V 2010- Kategoria „2” - Olga Zacharz kl. IV b, Paulina Wiśniewska kl. IV b - III miejsce w   województwie

bullet

Mistrzostwa Olsztyna w Mini Siatkówce „2” Dziewcząt – III- IV –Ola Zacharz - IV b, Paulina Wiśniewska - IV b, Łucja Grzesiak - IV  b, Dominika Rząp - IV b, Ida Ertmańska - IV a, Monika Skarbek - IV a -
V-ce Mistrz Olsztyna w Mini Siatkówce „2”Dziewcząt Szkół Podstawowych

bullet