KLUB  RODŁO

Home PROJEKTY KONKURSY KLUB  RODŁO
Home

 

Home

    

 

SUKCESY  SEKCJI  PIŁKI  SIATKOWEJ

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

II miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju o puchar Prezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

I miejsce w I Rejonie "2" dziewcząt

bullet

I miejsce w Regionie "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w Mistrzostwach województwa "2" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

II, V miejsca w II Ogólnopolskim Turnieju o puchar Prezydenta miasta Olsztyn "3"

bullet

I miejsce w I Rejonie "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w Regionie "3" dziewcząt

bullet

VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Pile

bullet

X miejsce w Ogólnopolskim Turnieju e Toruniu

bullet

III miejsce w Mistrzostwach województwa "3" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "3"

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "4" dziewcząt

bullet

I miejsce w I Rejonie "3" dziewcząt

bullet

III miejsce w Regionie "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w I Rejonie "2" dziewcząt

bullet

II miejsce w Regionie "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "3"

bullet

II miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "4"

bullet

 

bullet

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

bullet

II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "4" dziewcząt

bullet

III miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "4"

bullet

I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

VIII miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju w Murowanej Goślinie "4"

bullet

IV miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju w Murowanej Goślinie "1"

bullet

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

bullet

           Mistrzostwa Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dziewcząt klas VI - I miejsce

PIŁKA SIATKOWA

 

MISTRZOSTWO OLSZTYNA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2007/2008

 

 

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA 2008/09 KLASY V - III MIEJSCE

MISTRZOSTWA OLSZTYNA 2008/09 KLASY VI - I MIEJSCE

 

2009/2010

 
bullet

Wojewódzkie turnieje w mini piłce siatkowej o Puchar Kinder + Sport 2010   IV– V 2010- Kategoria „2” - Olga Zacharz kl. IV b, Paulina Wiśniewska kl. IV b - III miejsce w   województwie

bullet

Mistrzostwa Olsztyna w Mini Siatkówce „2” Dziewcząt – III- IV –Ola Zacharz - IV b, Paulina Wiśniewska - IV b, Łucja Grzesiak - IV  b, Dominika Rząp - IV b, Ida Ertmańska - IV a, Monika Skarbek - IV a -
V-ce Mistrz Olsztyna w Mini Siatkówce „2”Dziewcząt Szkół Podstawowych

2010/2011

  Mistrzostwa I Rejonu w Piłce Siatkowej „3” Dziewcząt – XII 2010 - Aleksandra Zacharz kl. V b, Paulina Wiśniewska kl. V b, Monika Skarbek kl. V a, Ida Ermańska kl. V a, Dominika Rząp kl. V b, Łucja Grzesiak kl. V b, Joanna Borowska - kl. V b, Dominika Gorczyńska - kl. V a – III   miejsce

  Mistrzostwa I Rejonu w Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt - XII 2010 – Katarzyna Deptuła – kl.VIa, Anna Czaplińska – kl. VIa, Weronika Skiba – kl.VId, Aleksandra Antos – kl.VIb, Klaudia Kuczyńska – kl.VIb,Iza Kowalska – kl.VIc, Milena Buchaj – kl.VIa, Paulina Wiatrowska – kl. VIc, Paulina Wiśniewska – kl.Vb, Aleksandra Zacharz – kl. Va, Roksana Samul – kl.VIa -   IV miejsce

Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej „3” Dziewcząt – X-XII 2010 – Aleksandra Zacharz kl. V b, Paulina Wiśniewska kl. V b, Monika Skarbek kl. V a, Ida Ermańska kl. V a, Dominika Rząp kl. V b, Łucja Grzesiak kl. V b, Joanna Borowska - kl. V b, Dominika Gorczyńska - kl. V a – II miejsce

  Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt – X-XI 2010 – Katarzyna Deptuła – kl.VIa, Anna Czaplińska – kl. VIa, Weronika Skiba – kl.VId, Aleksandra Antos – kl.VIb, Klaudia Kuczyńska – kl.VIb,Iza Kowalska – kl.VIc, Milena Buchaj – kl.VIa, Paulina Wiatrowska – kl. VIc, Paulina Wiśniewska – kl.Vb, Aleksandra Zacharz – kl. Va, Roksana Samul – kl.VIa – II miejsce  

UNIHOKEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOSY NASZYCH SPORTOWCÓW

 

 

 

   

 

 

 

MISTRZOSTWA  POLSKI - GŁOGÓW - 2003 - III MIEJSCE

 

 

MUNDIAL 2004 - I MIEJSCE

 

 

COCA COLA - ELBLĄG - 2004

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA - 2005 - II MIEJSCE

 

 

MISTRZOSTWA  OLSZTYNA 2008 - III MIEJSCE

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA W HALOWE PIŁCE NOŻNEJ 2008/09 - III MIEJSCE

 

 

KATOLICKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "RODŁO"