W  ROKU  JUBILEUSZOWYM 

czeka  na  Państwa  wystrzałowa  nagroda  główna - niespodzianka !!!

FINAŁ

12 maja 2010

zobacz

SUPER RODZINY JUŻ WYBRANE !!!

 

12 maja 2010 r. odbył się w SP 15 w Olsztynie finał imprezy – Wybór Rodziny Roku.

Finał, ponieważ w bieżącym, jubileuszowym roku szkolnym Rodzinę Roku wybieraliśmy w III etapach.

Już od stycznia 2010 r. rozpoczęliśmy zmagania o tytuł najsympatyczniejszej rodziny. Uczestnicy swoje umiejętności mogli zaprezentować rozwiązując quizy i łamigłówki, sprawdzając swoje umiejętności wokalne, ukazując ukryte talenty (niektórzy zaskoczyli nie tylko widzów swoimi umiejętnościami, ale także swoje rodziny). Musieli się także popisać znajomością historii szkoły. O powodzeniu w imprezie decydowały:   współpraca, dobry humor oraz chęć zabawy.

Każdy etap zmagań gromadził ok. 20 rodzin. Niektórym tak spodobała się zabawa, że decydowali się uczestniczyć we wszystkich edycjach turnieju. Za każdą konkurencję rodziny otrzymywały punkty, chociaż i tak najważniejsza okazywała się zabawa oraz możliwość wspólnie spędzonego czasu.

Do Finału zaproszone zostały wszystkie rodziny, które brały udział w zmaganiach trzech dotychczasowych etapów.

 

12 maja 2010 r. sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 15 w Olsztynie zgromadziła podekscytowanych rodziców i dzieci, gotowych walczyć o tytuł Rodzina Roku 2009/2010.

Przygotowano dla nich szereg rozmaitych konkurencji: quizów, zgadywanek, zabaw słownych, itp. „Swoje” rodziny wspomagali wychowawcy klas.

Do ścisłego finału przeszło 8 rodzin. Dla nich zorganizowano zabawę na wzór telewizyjnej „Familiady”. Organizatorzy, ankiety przeprowadzili wśród uczniów i na podstawie ich odpowiedzi przygotowali konkursowe zestawy pytań. Rodziny walczyły w 2, 4 – osobowych drużynach, każda pod przewodnictwem jednej z pań Dyrektor.

„Familiada” wyłoniła 3 zwycięskie rodziny. Wzorem telewizyjnego turnieju, rodzina z największą ilością punktów walczyła jeszcze o nagrodę główną.

Zwycięska rodzina, nie kryła radości z wygranej.

Ale to nie był jeszcze koniec zmagań. Jak na Rok Jubileuszowy przystało, do udziału w imprezie zaprosiliśmy wszystkie rodziny, które na przestrzeni lat zdobyły tytuł Rodziny Roku. Spośród nich wybraliśmy „ Super Rodzinę”

Z roku na rok impreza – Wybór Rodziny Roku – gromadzi coraz więcej sympatyków. Tych jeszcze nie przekonanych, zapraszamy do zabawy w przyszłym roku szkolnym. Warto!